Tuesday, 29 June 2010

Návrháři, zlato, drogy, drahý auta a nahý ženský.

Ne v nutným pořadí.
Cpu se salátem a ta zeleň mi vnukla nápad svěřit se a vyčistit vzduch. Nebo to je to stěhování, já nevim. Poslední tejdny jsem extrémně sentimentální a nešťastná.
O čem chci mluvit... jsem já. Opět. Ale tentokrát to neni vytahování se nebo tak. Chci všem poděkovat. I těm co to nevidí nebo nejsou z čech. Těm co toho pro mě udělali hodně (troufam si říct že těch moc nebude :) ) i těm kteří se třeba jen usmáli nebo klikli na like pod mojí fotkou. I když se chovám často jako kačena, myslím si o sobě Bůh ví co a věčně nadávám... Utrácím za hovadiny, myslím jen na peníze, občas pomlouvám a jsem celkem povrchní... V jádru taková vůbec nejsem.

Nějak... se to tak stalo časem. Nikdy jsem nebyla nijak krásná nebo populární. A od třinácti to šlo z kopce jak nejvíc mohlo. Jedna věc k druhý, a dopadla jsem jak jsem dopadla. Prostě pokud jsem nechtěla bejt navěky zaseknutá kdesi v koutku, samotná a šikanovaná, musela jsem se přidat k jiný skupině lidí, povrchních ale úspěšných.

Ale proč to všechno říkám... at jsem jaká jsem, hlavně pro ty co mě neznaj... HROZNĚ SI VÁŽÍM VŠECH V MÝM ŽIVOTĚ. A ŽIVOTA SAMOTNÝHO. Mám svoje problémy, strachy, smutky a myšlenky. Pocity a vinny. Nedostatky a zlozvyky. Jsem člověk jako každej jinej. Jen trochu umělejší, asi abych schovala něco hluboko uvnitř.

Chci říct... ti co se mnou aspoň občas jste... nikdy mě prosím neopouštějte, a i když to možná moc neříkám, mám vás ráda a vážím si vás. :)

Každej potřebujem lidi.

Friday, 4 June 2010

Když tě nikdo neposlouchá, vraž jim to do xichtu vizuelně. :)


Potřebuju prachy. A rychle. Ale kdo ne. Je tu léto a okolo věci jak dělaný pro mě. Co ted miluju nejvíc jsou velký, zlatý a nápaditý šperky.

Taky rompery a jumpsuity jsou ted velký. :)


A řetězy řetězy řetězy. Plánovala jsem si takový vyrobit sama ale už je docela pozdě. I když mít je o měsíc dva tři čtyři pozěji, to je putna. :P

Friday, 21 May 2010

Luxury loves violence & i love luxury.

Sedím u pc a čekám 30 minut než si smeju barvu z vlasů. Rozhodla jsem se to zas trochu pozměnit sic čuchám ve vzduchu změnu. A jak by měli všichni vědět, když jsou v mym životě změny, měním hlavu. Skrz naskrz.

A peníze miluju každým dnem víc, hlavně čím špinavější jsou.



Hrozně ráda bych rozebírala život víc ale to nikdy nikoho nezajímá. Tak aspoň co mě zaujalo. :)

Gucci Mane:


Swarovski posázený bikini:


Letos letí všechno ostrý, kovový. Řetězy, cvočky a drsnost viditelná na 200 metrů. Tak doufám že se inspirujete. :)

Friday, 23 April 2010

Confidence of a misunderstood soul stuck in the shameless society.

Tak mam potřebu se pochlubit s úlovkama z H&M:



A postěžovat si (opět) na pár jedinců mužskýho pohlaví, aneb zjistila jsem že hezký kluci stojí za bobek (nebo aspoň dokud nepotkam toho pana pravýho, což už bude brzo, vidím to tak na podzim 2012).

Co mi to tentokrát dalo vědět je moje kámoška. Mam ji docela ráda, i když má svý mušky ale dost mě ranila. i když to nebyla její chyba. Je hodně hezká. Postavu má za kterou by každá normální ženská vraždila (i chlap). Je černoška mimochodem. A jel po ní muj bejvalej. Což mě šokovalo ale jen jsem se s ní tomu zasmála. A před pár dnama kluk kterej se mi děsně líbí. Bylo mi na zvracení. Ale není to její chyba. Jenom Boží dar kterýho se jí dostalo. Rozhodně nevypadá na svůj věk.

A tak peču na názory ostatních. Zatím se držím manžela a asi se ho jentak nevzdám. Ať ostatní plácaj co chtěj. Že neni tohle všechno a že mám na lepší. Hm, možná. Ale ti lepší jsou idioti. Tenhle je jen jeden v houfu. A má mě rád. :)

CHCI:

Wednesday, 21 April 2010

Dívky na jedno použití, životní lekce a nahý krásky.



Jednou zase trocha textu, mám potřebu se vykecat. O co mi jde tentokrát jsou druhy vztahů mezi mužem a ženou (nebo i jinak, ale žádný zvířata.
Dívky na jedno použití. A nemyslím tím normální one night standy, sex na jednu noc nebo jak se tomu řiká (budu si po návratu do čr hledat někoho na doučování češtiny, dobrovolníci? :P)

Pár kámošek přišlo s podobnejma historkama. Možná se mi to stalo jednou, možná víckrát, to je teď vedlejší. Ale stalo. Od tý doby si dávám pozor jak situace plynou. Poznala jsem týpka, zdál se ohromnej. Hlavně fyzicky. Ale nemyslím to doslova. Začalo to občasným vídáním se v práci a txtováním. Pak schůzky. Všechno se zdálo super. Až jednoho krásnýho dne došlo na něco víc. To byla taková třešnička na dortu v tom šem skvělým. Jenže? Pak se dva tejdny neozval. Přísahal že jinou si nenašel. Měl moc práce a fotbalu. A od tý doby jsme se neviděli. Teda jo, ale ne schválně.

Pointa?

Proč se kluk tak dlouho (tejdny, spíš měsíce) chová tak skvěle a po vyspání se vytratí? Stojí mu to za to? Dělaj to snad jen ty nejzoufalejší?
V tom aktu to nebylo, zajímal se i později.
Rozumí tomu někdo?

Každopádně moje rada je, nehrňte se do ničeho. Pokud si dotyčnýho chcete udržet víc jak dva měsíce. :)


Jo a nahý krásky nebudou, nemam náladu. Kupte si Playboy. :))

Monday, 19 April 2010

I dont need diamonds n rubys, I want Chanel n Bentleys.


Takže ano abych tak nelenila a trochu tvořila a sic mam nadbytek volnýho času rozhodla jsem se že začnu jako tolik pěkných děvčat na netu s Outfit Of The Day.
A pro dnešek, kdy lením doma a začnu se brzo učit (až mi to FB dovolí) jsem zvolila tohle.



Nejlevnější jednoduchý šedivý triko na zadek, levný leopardí šedivý legíny, zlatej DISCO přívěsek z River Islandu a pozlacený velký bamboo kruhy z Ebaye. :)

Friday, 9 April 2010

Heels n sneakers both @ once pls

Nike inspared by Christian Louboutin whats better than that... gotta love those. Especially the leopard print ones. Rawr. Mám tenhle cit pro botasky. A Niky obzvlášť.




Moc stylů a moc málo peněz a možností je získat a... A Kanye má svělej vkus. :P



Tuesday, 6 April 2010

Slutty times mite b over...

but the horny biatch stays inside forever.

Aneb našla jsem doplňky že mě šimrá v jistejch místech. Ale ty ceny, hahaha. Jdu jen snít a plánovat DIY tvorbu.




Saturday, 3 April 2010

And I also exhale on-of-a-kind-ness.


Manikúra pro dnešek (pár těhhle dní). Nic xtra zajímavýho a víc každodenního ale já jsem spokojena. Kdyby měl někdo jakoukoli inspiraci SEM S TÍM. :)

Dneska trochu vážněji. Děje se toho poslední dobou moc, a nudim se 2 tejdny Velikonočně doma. Leje v jednom kuse.
A co ze srdce nesnášim? Krom 50ti dalších věcí. NESPOLEHLIVÝ LIDI. Celý prázdniny si se známejma domlouvam schůzky, akce a podobný hovadiny. A téměř nic nikdy nedopadlo.

URGH.

Nejhorší je když se dotyčnej rozhodne že se ani neozve ci s nim sakra danej den je. A nebo když ... zapomene? Že měl domluvenýho něco s váma než si zajistil jiný plány.

A pokud mam mít něco s nějakym klukem...kurník chci se s nim vidět víckrát než jednou za tejden a půl ! VZCHOPTE SE.

Pokud máte 3D brejle. To teda chci. :)


Friday, 2 April 2010

I poo coutoure...

n u can call me a make-up whore.


Protože je toho všude moc. Hadry, mejkap a prachy. A drahý doplňky. A značky. A přijde mi že je to jako epidemie. Jako bych se nemohla soustředit na svoje osobní problémy, špatnosti v rodině, něco jako zamilovanost (ble, nevim co s tím) a jiný bobky.



NEB letos je to všechno o troše dobrejch 90 letech, velkejch zlatejch náušnicích a řetězech ve stylu Salt n Pepa a skloubení ženskosti a drsnosti na ulicích tak jak to mám ráda. Takže se odvažte pokud máte taky rády černou hudbu a jste hrdý za svoji ženskost. Whoooo !!!!!!!

Saturday, 27 March 2010

Bring the 90s back or im gone.

Posloucham to nej z ženskýho rapu. Jak sehnat co nejvíc peněz v co nejkratší době? Zatim jsem nepřišla na nic legálního a snadnýho. PÁR plánů nevyšlo.
Myšlenka dne - proč jsou lidi takový ku*vy. Je okolo opět moc haterů a já i moji nejbližší procházíme krutýma časama. Mise na obzoru, konečně se nacházím (po asi 3-4 letech marnýho snažení) a nemužu bejt spokojenější. A co víc... začínam mít i radost z aktuálních hadrů a doplňků!




No nic, nevím co se nosí v čr ale já už peču i na UK. Jdu přemejšlet jak ladit krajky, flor..ální? (haha) a tělový barvy - a zlatý řetězy a náušnice, mikiny a botasky.

<3 DONT GIVE NO SHIT, JUS DO U. <3

Wednesday, 10 March 2010

Počínající známky feminismu, hadry a ženobytí.

Chci aby všechny ženy okolo vyjadřovaly častěji svoji ... ženskost !



Nenoste sukně, ani šaty. Pokud nechcete. Jako já. Ale aspoň nějak. Nezmalovávejte se jak plakát ( i když většině víc sluší více než méně). Ale aspoň nějak ! Tohle nemá ani hlavu ani patu, jen jsem měla potřebu ... Ukázat svůj názor. Asi za to bude moct moc sportovní matinka nebo některý moc o sebe nepečující spolužačky. :) Peace on yall.

Monday, 8 March 2010

Platformy a jehly, Vražedný manévry a Životní změny.

Asi každej si jako malej říkal co jako dospělej nikdy neudělá. Dělat nebude, nosit nebude a říkat nebude. A asi většina časem změní názor. Stejně jako já co se týče módy, konkrétně bot.
Nikdy mě moc nezajímaly, teda...


Krom vysokejch platform co jsem vídala u Spice Girls který mě mimochodem velice ovlivňovaly. Máma pracovala snad odjakživa v luxusním butiku v centru a tím pádem byly drahý boty okolo mě v jednom kuse. Hlavně špičatý, na který mam dodnes alergii.
A já se rozhodla že až budu velká, nikdy podpatky nosit nebudu. Ble. A teď? Řekněme že 6inchový jehly na platformě jsou jedny z nejhezčích věcí v životě. Hlavně pokud je nějaká pěkná žena umí nosit. Takže já mam 2 tejdny na to nějaký koupit a naučit se v nich. Nízký už zvládám, jdu na další level. Jen doufám že se mi nestane to co kámošce ...

Která v nich zvládla divokou noc, totální opilost i krutý taneční kreace ... ale na chodníku cestou k autu upadla tak krásně že si vyrazila přední zuby a na rtech má jizvu. Nebo jako tyhle modelky. :)


Saturday, 6 March 2010

Local Celeb Pics




DIY = No SPDs n double Ds


Jak jsem říkala, dochází prachy. Teda nejsou. A ráda tvořím. Tak jsem se rozhodla vrhnout se do toho po hlavě. Nakoupím bílý obyč trika (co sháním už od podzimu, všechny jsou nějak drahý a kvalitní) a dokoupím pár dalších fix a barev. Nápadů je na netu spousta. I celebrity rády humor. Co třeba trcohu koksu?

Zajímavej nápad, dobrá myšlenka a dost jednoduchosti dohromady, co je lepšího. :)
Takže ano. Nevím sice za co nakoupím ty trika a barvy, ale těšim se až se zas budu moct vyblnout a přidat další trika do svý sbírky, o kterou se asi taky brzo podělim, neb jsem na ni hrdá, i když je skromná. Jednoduchý bílý trika s nápadem - TOP. <3 Nebo spíš TEE? :P

Partywear - Praha a Základy nechutnýho materialismu


Tak se pokouším dostavit se na prej největší akci roku zde v LC. Ale jsou s tim problémy, jako vždy když se snažim vyrazit za zábavou s 'přáteli'. Zaprvý, nemužu si dovolit aby se to těsně předtim zrušilo. Za druhý, nevim jestli to mam rodičům říct (asi ne) nebo kecat a modlit se ať se vrátim domu živá. Zatřetí, nemam ID (kdy už mi někdo řekne jak se tomu žiká v čr?) a potřebuju si sehnat falešný. A hlavně, za čtvrtý ... prachy. Nemam dost hadrů. A vstup. A pití. A ...Vybírám si mězi těmahle šatama. A budu hledat další. Musim nakupovat ve slevách. Ale moje issue je ... kam budu nosti všechny svoje party šaty v čechách? Jak už jsem jednou řikala, rozhodně je tady rozdíl v tom co lidi nosi zde a na místech co jsem stihla navštívit v Praze. A nelíbí se mi to ani trochu. Já říkám, že když jde jeden pařit, má na to vypadat. Dyt to k tomu patří. Naplánovat co na sebe. Sehnat co na sebe. Udělat si vlasy. Nehty. D/epilaci. Případně umělý opálení haha. A pořádnej mejkap k tomu.A kdo se mnou nesouhlasí ať mi ... tak různě. Takže já jdu zpět k hledání a vybírání a obvolávání lidí co má kámošky co mi jsou podobný (originalita neni vždycky dobrá věc ;P) a vy se snažte víc se parádit.

Tuesday, 2 March 2010

DIY n dont gimme no SPD's.

Jako by nestačilo že nemam peníze. Že nemužu nakupovat v Americe (ne na netu nenakupuju). Ani nemám žádnej styl.

Ale to bych zas kecala. Říct že nemam styl je jak říct že nemam vkus. Ne že by mi nějak často lidi chválili outfity, ale já jsem spokojená. Asi odjakživa se plácam v módě bez výsledku.

Ale to bych kecala znova, kšandy už nenosím (i když nějaký koupit plánuju) a co na sebe si vybírám já. :)Škoda je že už nemám svoje céčka. Ty by se teď hodily. Po tom všem utrácení za přívěsky ze zažehlenejch dětskejch korálků, gumovejch náramků a rozdrbanejch mašliček jsem se opět rozhodla tvořit si věci sama. Aspoň doplňky.
Nevim co se děje, byla jsem zvyklá že peníze přicházely odkudsi samy a mě nikdy nechyběly. Najednou nemužu nakupovat ani v nejlevnějším krámě ve městě. Radši se s tím moc nevytahuju. Teda aspoň tady ne. Ne že bych neměla co na sebe. Jen krom chlasu, cigaret a nezávaznýho sexu nemam jinej lék na depku. Ach moje NÁKUPY. <3