Tuesday, 29 June 2010

Návrháři, zlato, drogy, drahý auta a nahý ženský.

Ne v nutným pořadí.
Cpu se salátem a ta zeleň mi vnukla nápad svěřit se a vyčistit vzduch. Nebo to je to stěhování, já nevim. Poslední tejdny jsem extrémně sentimentální a nešťastná.
O čem chci mluvit... jsem já. Opět. Ale tentokrát to neni vytahování se nebo tak. Chci všem poděkovat. I těm co to nevidí nebo nejsou z čech. Těm co toho pro mě udělali hodně (troufam si říct že těch moc nebude :) ) i těm kteří se třeba jen usmáli nebo klikli na like pod mojí fotkou. I když se chovám často jako kačena, myslím si o sobě Bůh ví co a věčně nadávám... Utrácím za hovadiny, myslím jen na peníze, občas pomlouvám a jsem celkem povrchní... V jádru taková vůbec nejsem.

Nějak... se to tak stalo časem. Nikdy jsem nebyla nijak krásná nebo populární. A od třinácti to šlo z kopce jak nejvíc mohlo. Jedna věc k druhý, a dopadla jsem jak jsem dopadla. Prostě pokud jsem nechtěla bejt navěky zaseknutá kdesi v koutku, samotná a šikanovaná, musela jsem se přidat k jiný skupině lidí, povrchních ale úspěšných.

Ale proč to všechno říkám... at jsem jaká jsem, hlavně pro ty co mě neznaj... HROZNĚ SI VÁŽÍM VŠECH V MÝM ŽIVOTĚ. A ŽIVOTA SAMOTNÝHO. Mám svoje problémy, strachy, smutky a myšlenky. Pocity a vinny. Nedostatky a zlozvyky. Jsem člověk jako každej jinej. Jen trochu umělejší, asi abych schovala něco hluboko uvnitř.

Chci říct... ti co se mnou aspoň občas jste... nikdy mě prosím neopouštějte, a i když to možná moc neříkám, mám vás ráda a vážím si vás. :)

Každej potřebujem lidi.

Friday, 4 June 2010

Když tě nikdo neposlouchá, vraž jim to do xichtu vizuelně. :)


Potřebuju prachy. A rychle. Ale kdo ne. Je tu léto a okolo věci jak dělaný pro mě. Co ted miluju nejvíc jsou velký, zlatý a nápaditý šperky.

Taky rompery a jumpsuity jsou ted velký. :)


A řetězy řetězy řetězy. Plánovala jsem si takový vyrobit sama ale už je docela pozdě. I když mít je o měsíc dva tři čtyři pozěji, to je putna. :P

Friday, 21 May 2010

Luxury loves violence & i love luxury.

Sedím u pc a čekám 30 minut než si smeju barvu z vlasů. Rozhodla jsem se to zas trochu pozměnit sic čuchám ve vzduchu změnu. A jak by měli všichni vědět, když jsou v mym životě změny, měním hlavu. Skrz naskrz.

A peníze miluju každým dnem víc, hlavně čím špinavější jsou.



Hrozně ráda bych rozebírala život víc ale to nikdy nikoho nezajímá. Tak aspoň co mě zaujalo. :)

Gucci Mane:


Swarovski posázený bikini:


Letos letí všechno ostrý, kovový. Řetězy, cvočky a drsnost viditelná na 200 metrů. Tak doufám že se inspirujete. :)

Friday, 23 April 2010

Confidence of a misunderstood soul stuck in the shameless society.

Tak mam potřebu se pochlubit s úlovkama z H&M:



A postěžovat si (opět) na pár jedinců mužskýho pohlaví, aneb zjistila jsem že hezký kluci stojí za bobek (nebo aspoň dokud nepotkam toho pana pravýho, což už bude brzo, vidím to tak na podzim 2012).

Co mi to tentokrát dalo vědět je moje kámoška. Mam ji docela ráda, i když má svý mušky ale dost mě ranila. i když to nebyla její chyba. Je hodně hezká. Postavu má za kterou by každá normální ženská vraždila (i chlap). Je černoška mimochodem. A jel po ní muj bejvalej. Což mě šokovalo ale jen jsem se s ní tomu zasmála. A před pár dnama kluk kterej se mi děsně líbí. Bylo mi na zvracení. Ale není to její chyba. Jenom Boží dar kterýho se jí dostalo. Rozhodně nevypadá na svůj věk.

A tak peču na názory ostatních. Zatím se držím manžela a asi se ho jentak nevzdám. Ať ostatní plácaj co chtěj. Že neni tohle všechno a že mám na lepší. Hm, možná. Ale ti lepší jsou idioti. Tenhle je jen jeden v houfu. A má mě rád. :)

CHCI:

Wednesday, 21 April 2010

Dívky na jedno použití, životní lekce a nahý krásky.



Jednou zase trocha textu, mám potřebu se vykecat. O co mi jde tentokrát jsou druhy vztahů mezi mužem a ženou (nebo i jinak, ale žádný zvířata.
Dívky na jedno použití. A nemyslím tím normální one night standy, sex na jednu noc nebo jak se tomu řiká (budu si po návratu do čr hledat někoho na doučování češtiny, dobrovolníci? :P)

Pár kámošek přišlo s podobnejma historkama. Možná se mi to stalo jednou, možná víckrát, to je teď vedlejší. Ale stalo. Od tý doby si dávám pozor jak situace plynou. Poznala jsem týpka, zdál se ohromnej. Hlavně fyzicky. Ale nemyslím to doslova. Začalo to občasným vídáním se v práci a txtováním. Pak schůzky. Všechno se zdálo super. Až jednoho krásnýho dne došlo na něco víc. To byla taková třešnička na dortu v tom šem skvělým. Jenže? Pak se dva tejdny neozval. Přísahal že jinou si nenašel. Měl moc práce a fotbalu. A od tý doby jsme se neviděli. Teda jo, ale ne schválně.

Pointa?

Proč se kluk tak dlouho (tejdny, spíš měsíce) chová tak skvěle a po vyspání se vytratí? Stojí mu to za to? Dělaj to snad jen ty nejzoufalejší?
V tom aktu to nebylo, zajímal se i později.
Rozumí tomu někdo?

Každopádně moje rada je, nehrňte se do ničeho. Pokud si dotyčnýho chcete udržet víc jak dva měsíce. :)


Jo a nahý krásky nebudou, nemam náladu. Kupte si Playboy. :))

Monday, 19 April 2010

I dont need diamonds n rubys, I want Chanel n Bentleys.


Takže ano abych tak nelenila a trochu tvořila a sic mam nadbytek volnýho času rozhodla jsem se že začnu jako tolik pěkných děvčat na netu s Outfit Of The Day.
A pro dnešek, kdy lením doma a začnu se brzo učit (až mi to FB dovolí) jsem zvolila tohle.



Nejlevnější jednoduchý šedivý triko na zadek, levný leopardí šedivý legíny, zlatej DISCO přívěsek z River Islandu a pozlacený velký bamboo kruhy z Ebaye. :)

Friday, 9 April 2010

Heels n sneakers both @ once pls

Nike inspared by Christian Louboutin whats better than that... gotta love those. Especially the leopard print ones. Rawr. Mám tenhle cit pro botasky. A Niky obzvlášť.




Moc stylů a moc málo peněz a možností je získat a... A Kanye má svělej vkus. :P