Monday, 19 April 2010

I dont need diamonds n rubys, I want Chanel n Bentleys.


Takže ano abych tak nelenila a trochu tvořila a sic mam nadbytek volnýho času rozhodla jsem se že začnu jako tolik pěkných děvčat na netu s Outfit Of The Day.
A pro dnešek, kdy lením doma a začnu se brzo učit (až mi to FB dovolí) jsem zvolila tohle.



Nejlevnější jednoduchý šedivý triko na zadek, levný leopardí šedivý legíny, zlatej DISCO přívěsek z River Islandu a pozlacený velký bamboo kruhy z Ebaye. :)

No comments:

Post a Comment