Jednou zase trocha textu, mám potřebu se vykecat. O co mi jde tentokrát jsou druhy vztahů mezi mužem a ženou (nebo i jinak, ale žádný zvířata.
Dívky na jedno použití. A nemyslím tím normální one night standy, sex na jednu noc nebo jak se tomu řiká (budu si po návratu do čr hledat někoho na doučování češtiny, dobrovolníci? :P)
Pár kámošek přišlo s podobnejma historkama. Možná se mi to stalo jednou, možná víckrát, to je teď vedlejší. Ale stalo. Od tý doby si dávám pozor jak situace plynou. Poznala jsem týpka, zdál se ohromnej. Hlavně fyzicky. Ale nemyslím to doslova. Začalo to občasným vídáním se v práci a txtováním. Pak schůzky. Všechno se zdálo super. Až jednoho krásnýho dne došlo na něco víc. To byla taková třešnička na dortu v tom šem skvělým. Jenže? Pak se dva tejdny neozval. Přísahal že jinou si nenašel. Měl moc práce a fotbalu. A od tý doby jsme se neviděli. Teda jo, ale ne schválně.
Pointa?
Proč se kluk tak dlouho (tejdny, spíš měsíce) chová tak skvěle a po vyspání se vytratí? Stojí mu to za to? Dělaj to snad jen ty nejzoufalejší?
V tom aktu to nebylo, zajímal se i později.
Rozumí tomu někdo?
Každopádně moje rada je, nehrňte se do ničeho. Pokud si dotyčnýho chcete udržet víc jak dva měsíce. :)
Jo a nahý krásky nebudou, nemam náladu. Kupte si Playboy. :))
No comments:
Post a Comment