Friday, 2 April 2010

I poo coutoure...

n u can call me a make-up whore.


Protože je toho všude moc. Hadry, mejkap a prachy. A drahý doplňky. A značky. A přijde mi že je to jako epidemie. Jako bych se nemohla soustředit na svoje osobní problémy, špatnosti v rodině, něco jako zamilovanost (ble, nevim co s tím) a jiný bobky.



NEB letos je to všechno o troše dobrejch 90 letech, velkejch zlatejch náušnicích a řetězech ve stylu Salt n Pepa a skloubení ženskosti a drsnosti na ulicích tak jak to mám ráda. Takže se odvažte pokud máte taky rády černou hudbu a jste hrdý za svoji ženskost. Whoooo !!!!!!!

No comments:

Post a Comment