Manikúra pro dnešek (pár těhhle dní). Nic xtra zajímavýho a víc každodenního ale já jsem spokojena. Kdyby měl někdo jakoukoli inspiraci SEM S TÍM. :)
Dneska trochu vážněji. Děje se toho poslední dobou moc, a nudim se 2 tejdny Velikonočně doma. Leje v jednom kuse.
A co ze srdce nesnášim? Krom 50ti dalších věcí. NESPOLEHLIVÝ LIDI. Celý prázdniny si se známejma domlouvam schůzky, akce a podobný hovadiny. A téměř nic nikdy nedopadlo.
URGH.
Nejhorší je když se dotyčnej rozhodne že se ani neozve ci s nim sakra danej den je. A nebo když ... zapomene? Že měl domluvenýho něco s váma než si zajistil jiný plány.
A pokud mam mít něco s nějakym klukem...kurník chci se s nim vidět víckrát než jednou za tejden a půl ! VZCHOPTE SE.
Pokud máte 3D brejle. To teda chci. :)
No comments:
Post a Comment