Saturday, 3 April 2010

And I also exhale on-of-a-kind-ness.


Manikúra pro dnešek (pár těhhle dní). Nic xtra zajímavýho a víc každodenního ale já jsem spokojena. Kdyby měl někdo jakoukoli inspiraci SEM S TÍM. :)

Dneska trochu vážněji. Děje se toho poslední dobou moc, a nudim se 2 tejdny Velikonočně doma. Leje v jednom kuse.
A co ze srdce nesnášim? Krom 50ti dalších věcí. NESPOLEHLIVÝ LIDI. Celý prázdniny si se známejma domlouvam schůzky, akce a podobný hovadiny. A téměř nic nikdy nedopadlo.

URGH.

Nejhorší je když se dotyčnej rozhodne že se ani neozve ci s nim sakra danej den je. A nebo když ... zapomene? Že měl domluvenýho něco s váma než si zajistil jiný plány.

A pokud mam mít něco s nějakym klukem...kurník chci se s nim vidět víckrát než jednou za tejden a půl ! VZCHOPTE SE.

Pokud máte 3D brejle. To teda chci. :)


No comments:

Post a Comment