Saturday, 27 March 2010

Bring the 90s back or im gone.

Posloucham to nej z ženskýho rapu. Jak sehnat co nejvíc peněz v co nejkratší době? Zatim jsem nepřišla na nic legálního a snadnýho. PÁR plánů nevyšlo.
Myšlenka dne - proč jsou lidi takový ku*vy. Je okolo opět moc haterů a já i moji nejbližší procházíme krutýma časama. Mise na obzoru, konečně se nacházím (po asi 3-4 letech marnýho snažení) a nemužu bejt spokojenější. A co víc... začínam mít i radost z aktuálních hadrů a doplňků!




No nic, nevím co se nosí v čr ale já už peču i na UK. Jdu přemejšlet jak ladit krajky, flor..ální? (haha) a tělový barvy - a zlatý řetězy a náušnice, mikiny a botasky.

<3 DONT GIVE NO SHIT, JUS DO U. <3

No comments:

Post a Comment