Saturday, 6 March 2010

DIY = No SPDs n double Ds


Jak jsem říkala, dochází prachy. Teda nejsou. A ráda tvořím. Tak jsem se rozhodla vrhnout se do toho po hlavě. Nakoupím bílý obyč trika (co sháním už od podzimu, všechny jsou nějak drahý a kvalitní) a dokoupím pár dalších fix a barev. Nápadů je na netu spousta. I celebrity rády humor. Co třeba trcohu koksu?

Zajímavej nápad, dobrá myšlenka a dost jednoduchosti dohromady, co je lepšího. :)
Takže ano. Nevím sice za co nakoupím ty trika a barvy, ale těšim se až se zas budu moct vyblnout a přidat další trika do svý sbírky, o kterou se asi taky brzo podělim, neb jsem na ni hrdá, i když je skromná. Jednoduchý bílý trika s nápadem - TOP. <3 Nebo spíš TEE? :P

No comments:

Post a Comment