Monday, 8 March 2010

Platformy a jehly, Vražedný manévry a Životní změny.

Asi každej si jako malej říkal co jako dospělej nikdy neudělá. Dělat nebude, nosit nebude a říkat nebude. A asi většina časem změní názor. Stejně jako já co se týče módy, konkrétně bot.
Nikdy mě moc nezajímaly, teda...


Krom vysokejch platform co jsem vídala u Spice Girls který mě mimochodem velice ovlivňovaly. Máma pracovala snad odjakživa v luxusním butiku v centru a tím pádem byly drahý boty okolo mě v jednom kuse. Hlavně špičatý, na který mam dodnes alergii.
A já se rozhodla že až budu velká, nikdy podpatky nosit nebudu. Ble. A teď? Řekněme že 6inchový jehly na platformě jsou jedny z nejhezčích věcí v životě. Hlavně pokud je nějaká pěkná žena umí nosit. Takže já mam 2 tejdny na to nějaký koupit a naučit se v nich. Nízký už zvládám, jdu na další level. Jen doufám že se mi nestane to co kámošce ...

Která v nich zvládla divokou noc, totální opilost i krutý taneční kreace ... ale na chodníku cestou k autu upadla tak krásně že si vyrazila přední zuby a na rtech má jizvu. Nebo jako tyhle modelky. :)


No comments:

Post a Comment