Ale to bych zas kecala. Říct že nemam styl je jak říct že nemam vkus. Ne že by mi nějak často lidi chválili outfity, ale já jsem spokojená. Asi odjakživa se plácam v módě bez výsledku.
Ale to bych kecala znova, kšandy už nenosím (i když nějaký koupit plánuju) a co na sebe si vybírám já. :)
Nevim co se děje, byla jsem zvyklá že peníze přicházely odkudsi samy a mě nikdy nechyběly. Najednou nemužu nakupovat ani v nejlevnějším krámě ve městě. Radši se s tím moc nevytahuju. Teda aspoň tady ne. Ne že bych neměla co na sebe. Jen krom chlasu, cigaret a nezávaznýho sexu nemam jinej lék na depku. Ach moje NÁKUPY. <3
No comments:
Post a Comment