Saturday, 6 March 2010

Partywear - Praha a Základy nechutnýho materialismu


Tak se pokouším dostavit se na prej největší akci roku zde v LC. Ale jsou s tim problémy, jako vždy když se snažim vyrazit za zábavou s 'přáteli'. Zaprvý, nemužu si dovolit aby se to těsně předtim zrušilo. Za druhý, nevim jestli to mam rodičům říct (asi ne) nebo kecat a modlit se ať se vrátim domu živá. Zatřetí, nemam ID (kdy už mi někdo řekne jak se tomu žiká v čr?) a potřebuju si sehnat falešný. A hlavně, za čtvrtý ... prachy. Nemam dost hadrů. A vstup. A pití. A ...Vybírám si mězi těmahle šatama. A budu hledat další. Musim nakupovat ve slevách. Ale moje issue je ... kam budu nosti všechny svoje party šaty v čechách? Jak už jsem jednou řikala, rozhodně je tady rozdíl v tom co lidi nosi zde a na místech co jsem stihla navštívit v Praze. A nelíbí se mi to ani trochu. Já říkám, že když jde jeden pařit, má na to vypadat. Dyt to k tomu patří. Naplánovat co na sebe. Sehnat co na sebe. Udělat si vlasy. Nehty. D/epilaci. Případně umělý opálení haha. A pořádnej mejkap k tomu.A kdo se mnou nesouhlasí ať mi ... tak různě. Takže já jdu zpět k hledání a vybírání a obvolávání lidí co má kámošky co mi jsou podobný (originalita neni vždycky dobrá věc ;P) a vy se snažte víc se parádit.

1 comment:

  1. Naprosto s tebou souhlasím. Tady to všichni řeší džíny&tričko a nebo sukně&tričko popřípadě kraťasy. Neříkám, že to nedělám, ale přijde mi trapné jít mezi ty lidi v šatech...
    Ty šaty jsou nejhezčí ty první ;)

    ReplyDelete