Nenoste sukně, ani šaty. Pokud nechcete. Jako já. Ale aspoň nějak. Nezmalovávejte se jak plakát ( i když většině víc sluší více než méně). Ale aspoň nějak ! Tohle nemá ani hlavu ani patu, jen jsem měla potřebu ... Ukázat svůj názor. Asi za to bude moct moc sportovní matinka nebo některý moc o sebe nepečující spolužačky. :) Peace on yall.
Wednesday, 10 March 2010
Počínající známky feminismu, hadry a ženobytí.
Chci aby všechny ženy okolo vyjadřovaly častěji svoji ... ženskost !

Nenoste sukně, ani šaty. Pokud nechcete. Jako já. Ale aspoň nějak. Nezmalovávejte se jak plakát ( i když většině víc sluší více než méně). Ale aspoň nějak ! Tohle nemá ani hlavu ani patu, jen jsem měla potřebu ... Ukázat svůj názor. Asi za to bude moct moc sportovní matinka nebo některý moc o sebe nepečující spolužačky. :) Peace on yall.

Nenoste sukně, ani šaty. Pokud nechcete. Jako já. Ale aspoň nějak. Nezmalovávejte se jak plakát ( i když většině víc sluší více než méně). Ale aspoň nějak ! Tohle nemá ani hlavu ani patu, jen jsem měla potřebu ... Ukázat svůj názor. Asi za to bude moct moc sportovní matinka nebo některý moc o sebe nepečující spolužačky. :) Peace on yall.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment