
What really made me think these few past days is how many things can actually change massively in such a short period of time. Cuz i think spring is finally here... N it dont seem that long ago to me since spring 09. And look a whole another year is gone. Damn. But whats good about it is spendin more time outside. More sunlight...picnics w the friends hehe. U know. All the little pleasures that come as the weather changes from shitty and cold to shitty and wormer w a bit of sunshine. :)
Změny. To je to co chci probrat. Sama se sebou, s náhodným čtenářem, nějakej bejt musí. :D Jak jsem uvedla výše, děsí mě jak rychle čas utíká a kolik věcí se za u dobu stane. Už je tomu asi skoro rok co se všechno začalo v mým životě tak krutě měnit. První práce. Na kterou nikdy nezapomenu. Indický svatby, servírování, spousta novejch zajímavejch lidí a jídel. A zkušeností. A peněz. A únavy. A stresu. A hlavně ... přítel.Heh docela zajímavý že mýmu prvnímu klukovi v životě bylo 23 a mě 16. A mámě to vůbec nevadilo. Protže nebyl nejslušnější...ale děsně hodnej. Milej. Starostlivej. Docela bez peněz, nebydlel nejlíp a o jeho příchodu do UK bych se radši nevytahovala. Ale byl jedinečnej. A byli jsme spolu asi ... tejden. Pak jsem se s ním rozešla. Ani nevím proč. Teda krom jedný drobnosti (vždycky použivejte ochranu lidi!) hlavně kvůli těm detailům kterejch si ze začátku člověk nevšímá.
A i když to nebylo lehký a odstartovalo to spoustu jinejch krásnejch i ničivejch věcí... Březen 09 bude jednou z těch nejlepších vzpomínek. :)
No comments:
Post a Comment