Friday, 4 June 2010

Když tě nikdo neposlouchá, vraž jim to do xichtu vizuelně. :)


Potřebuju prachy. A rychle. Ale kdo ne. Je tu léto a okolo věci jak dělaný pro mě. Co ted miluju nejvíc jsou velký, zlatý a nápaditý šperky.

Taky rompery a jumpsuity jsou ted velký. :)


A řetězy řetězy řetězy. Plánovala jsem si takový vyrobit sama ale už je docela pozdě. I když mít je o měsíc dva tři čtyři pozěji, to je putna. :P

No comments:

Post a Comment