Saturday, 27 March 2010

Bring the 90s back or im gone.

Posloucham to nej z ženskýho rapu. Jak sehnat co nejvíc peněz v co nejkratší době? Zatim jsem nepřišla na nic legálního a snadnýho. PÁR plánů nevyšlo.
Myšlenka dne - proč jsou lidi takový ku*vy. Je okolo opět moc haterů a já i moji nejbližší procházíme krutýma časama. Mise na obzoru, konečně se nacházím (po asi 3-4 letech marnýho snažení) a nemužu bejt spokojenější. A co víc... začínam mít i radost z aktuálních hadrů a doplňků!




No nic, nevím co se nosí v čr ale já už peču i na UK. Jdu přemejšlet jak ladit krajky, flor..ální? (haha) a tělový barvy - a zlatý řetězy a náušnice, mikiny a botasky.

<3 DONT GIVE NO SHIT, JUS DO U. <3

Wednesday, 10 March 2010

Počínající známky feminismu, hadry a ženobytí.

Chci aby všechny ženy okolo vyjadřovaly častěji svoji ... ženskost !



Nenoste sukně, ani šaty. Pokud nechcete. Jako já. Ale aspoň nějak. Nezmalovávejte se jak plakát ( i když většině víc sluší více než méně). Ale aspoň nějak ! Tohle nemá ani hlavu ani patu, jen jsem měla potřebu ... Ukázat svůj názor. Asi za to bude moct moc sportovní matinka nebo některý moc o sebe nepečující spolužačky. :) Peace on yall.

Monday, 8 March 2010

Platformy a jehly, Vražedný manévry a Životní změny.

Asi každej si jako malej říkal co jako dospělej nikdy neudělá. Dělat nebude, nosit nebude a říkat nebude. A asi většina časem změní názor. Stejně jako já co se týče módy, konkrétně bot.
Nikdy mě moc nezajímaly, teda...


Krom vysokejch platform co jsem vídala u Spice Girls který mě mimochodem velice ovlivňovaly. Máma pracovala snad odjakživa v luxusním butiku v centru a tím pádem byly drahý boty okolo mě v jednom kuse. Hlavně špičatý, na který mam dodnes alergii.
A já se rozhodla že až budu velká, nikdy podpatky nosit nebudu. Ble. A teď? Řekněme že 6inchový jehly na platformě jsou jedny z nejhezčích věcí v životě. Hlavně pokud je nějaká pěkná žena umí nosit. Takže já mam 2 tejdny na to nějaký koupit a naučit se v nich. Nízký už zvládám, jdu na další level. Jen doufám že se mi nestane to co kámošce ...

Která v nich zvládla divokou noc, totální opilost i krutý taneční kreace ... ale na chodníku cestou k autu upadla tak krásně že si vyrazila přední zuby a na rtech má jizvu. Nebo jako tyhle modelky. :)


Saturday, 6 March 2010

Local Celeb Pics




DIY = No SPDs n double Ds


Jak jsem říkala, dochází prachy. Teda nejsou. A ráda tvořím. Tak jsem se rozhodla vrhnout se do toho po hlavě. Nakoupím bílý obyč trika (co sháním už od podzimu, všechny jsou nějak drahý a kvalitní) a dokoupím pár dalších fix a barev. Nápadů je na netu spousta. I celebrity rády humor. Co třeba trcohu koksu?

Zajímavej nápad, dobrá myšlenka a dost jednoduchosti dohromady, co je lepšího. :)
Takže ano. Nevím sice za co nakoupím ty trika a barvy, ale těšim se až se zas budu moct vyblnout a přidat další trika do svý sbírky, o kterou se asi taky brzo podělim, neb jsem na ni hrdá, i když je skromná. Jednoduchý bílý trika s nápadem - TOP. <3 Nebo spíš TEE? :P

Partywear - Praha a Základy nechutnýho materialismu


Tak se pokouším dostavit se na prej největší akci roku zde v LC. Ale jsou s tim problémy, jako vždy když se snažim vyrazit za zábavou s 'přáteli'. Zaprvý, nemužu si dovolit aby se to těsně předtim zrušilo. Za druhý, nevim jestli to mam rodičům říct (asi ne) nebo kecat a modlit se ať se vrátim domu živá. Zatřetí, nemam ID (kdy už mi někdo řekne jak se tomu žiká v čr?) a potřebuju si sehnat falešný. A hlavně, za čtvrtý ... prachy. Nemam dost hadrů. A vstup. A pití. A ...Vybírám si mězi těmahle šatama. A budu hledat další. Musim nakupovat ve slevách. Ale moje issue je ... kam budu nosti všechny svoje party šaty v čechách? Jak už jsem jednou řikala, rozhodně je tady rozdíl v tom co lidi nosi zde a na místech co jsem stihla navštívit v Praze. A nelíbí se mi to ani trochu. Já říkám, že když jde jeden pařit, má na to vypadat. Dyt to k tomu patří. Naplánovat co na sebe. Sehnat co na sebe. Udělat si vlasy. Nehty. D/epilaci. Případně umělý opálení haha. A pořádnej mejkap k tomu.A kdo se mnou nesouhlasí ať mi ... tak různě. Takže já jdu zpět k hledání a vybírání a obvolávání lidí co má kámošky co mi jsou podobný (originalita neni vždycky dobrá věc ;P) a vy se snažte víc se parádit.

Tuesday, 2 March 2010

DIY n dont gimme no SPD's.

Jako by nestačilo že nemam peníze. Že nemužu nakupovat v Americe (ne na netu nenakupuju). Ani nemám žádnej styl.

Ale to bych zas kecala. Říct že nemam styl je jak říct že nemam vkus. Ne že by mi nějak často lidi chválili outfity, ale já jsem spokojená. Asi odjakživa se plácam v módě bez výsledku.

Ale to bych kecala znova, kšandy už nenosím (i když nějaký koupit plánuju) a co na sebe si vybírám já. :)Škoda je že už nemám svoje céčka. Ty by se teď hodily. Po tom všem utrácení za přívěsky ze zažehlenejch dětskejch korálků, gumovejch náramků a rozdrbanejch mašliček jsem se opět rozhodla tvořit si věci sama. Aspoň doplňky.
Nevim co se děje, byla jsem zvyklá že peníze přicházely odkudsi samy a mě nikdy nechyběly. Najednou nemužu nakupovat ani v nejlevnějším krámě ve městě. Radši se s tím moc nevytahuju. Teda aspoň tady ne. Ne že bych neměla co na sebe. Jen krom chlasu, cigaret a nezávaznýho sexu nemam jinej lék na depku. Ach moje NÁKUPY. <3