Friday, 23 April 2010

Confidence of a misunderstood soul stuck in the shameless society.

Tak mam potřebu se pochlubit s úlovkama z H&M:



A postěžovat si (opět) na pár jedinců mužskýho pohlaví, aneb zjistila jsem že hezký kluci stojí za bobek (nebo aspoň dokud nepotkam toho pana pravýho, což už bude brzo, vidím to tak na podzim 2012).

Co mi to tentokrát dalo vědět je moje kámoška. Mam ji docela ráda, i když má svý mušky ale dost mě ranila. i když to nebyla její chyba. Je hodně hezká. Postavu má za kterou by každá normální ženská vraždila (i chlap). Je černoška mimochodem. A jel po ní muj bejvalej. Což mě šokovalo ale jen jsem se s ní tomu zasmála. A před pár dnama kluk kterej se mi děsně líbí. Bylo mi na zvracení. Ale není to její chyba. Jenom Boží dar kterýho se jí dostalo. Rozhodně nevypadá na svůj věk.

A tak peču na názory ostatních. Zatím se držím manžela a asi se ho jentak nevzdám. Ať ostatní plácaj co chtěj. Že neni tohle všechno a že mám na lepší. Hm, možná. Ale ti lepší jsou idioti. Tenhle je jen jeden v houfu. A má mě rád. :)

CHCI:

Wednesday, 21 April 2010

Dívky na jedno použití, životní lekce a nahý krásky.



Jednou zase trocha textu, mám potřebu se vykecat. O co mi jde tentokrát jsou druhy vztahů mezi mužem a ženou (nebo i jinak, ale žádný zvířata.
Dívky na jedno použití. A nemyslím tím normální one night standy, sex na jednu noc nebo jak se tomu řiká (budu si po návratu do čr hledat někoho na doučování češtiny, dobrovolníci? :P)

Pár kámošek přišlo s podobnejma historkama. Možná se mi to stalo jednou, možná víckrát, to je teď vedlejší. Ale stalo. Od tý doby si dávám pozor jak situace plynou. Poznala jsem týpka, zdál se ohromnej. Hlavně fyzicky. Ale nemyslím to doslova. Začalo to občasným vídáním se v práci a txtováním. Pak schůzky. Všechno se zdálo super. Až jednoho krásnýho dne došlo na něco víc. To byla taková třešnička na dortu v tom šem skvělým. Jenže? Pak se dva tejdny neozval. Přísahal že jinou si nenašel. Měl moc práce a fotbalu. A od tý doby jsme se neviděli. Teda jo, ale ne schválně.

Pointa?

Proč se kluk tak dlouho (tejdny, spíš měsíce) chová tak skvěle a po vyspání se vytratí? Stojí mu to za to? Dělaj to snad jen ty nejzoufalejší?
V tom aktu to nebylo, zajímal se i později.
Rozumí tomu někdo?

Každopádně moje rada je, nehrňte se do ničeho. Pokud si dotyčnýho chcete udržet víc jak dva měsíce. :)


Jo a nahý krásky nebudou, nemam náladu. Kupte si Playboy. :))

Monday, 19 April 2010

I dont need diamonds n rubys, I want Chanel n Bentleys.


Takže ano abych tak nelenila a trochu tvořila a sic mam nadbytek volnýho času rozhodla jsem se že začnu jako tolik pěkných děvčat na netu s Outfit Of The Day.
A pro dnešek, kdy lením doma a začnu se brzo učit (až mi to FB dovolí) jsem zvolila tohle.



Nejlevnější jednoduchý šedivý triko na zadek, levný leopardí šedivý legíny, zlatej DISCO přívěsek z River Islandu a pozlacený velký bamboo kruhy z Ebaye. :)

Friday, 9 April 2010

Heels n sneakers both @ once pls

Nike inspared by Christian Louboutin whats better than that... gotta love those. Especially the leopard print ones. Rawr. Mám tenhle cit pro botasky. A Niky obzvlášť.




Moc stylů a moc málo peněz a možností je získat a... A Kanye má svělej vkus. :P



Tuesday, 6 April 2010

Slutty times mite b over...

but the horny biatch stays inside forever.

Aneb našla jsem doplňky že mě šimrá v jistejch místech. Ale ty ceny, hahaha. Jdu jen snít a plánovat DIY tvorbu.




Saturday, 3 April 2010

And I also exhale on-of-a-kind-ness.


Manikúra pro dnešek (pár těhhle dní). Nic xtra zajímavýho a víc každodenního ale já jsem spokojena. Kdyby měl někdo jakoukoli inspiraci SEM S TÍM. :)

Dneska trochu vážněji. Děje se toho poslední dobou moc, a nudim se 2 tejdny Velikonočně doma. Leje v jednom kuse.
A co ze srdce nesnášim? Krom 50ti dalších věcí. NESPOLEHLIVÝ LIDI. Celý prázdniny si se známejma domlouvam schůzky, akce a podobný hovadiny. A téměř nic nikdy nedopadlo.

URGH.

Nejhorší je když se dotyčnej rozhodne že se ani neozve ci s nim sakra danej den je. A nebo když ... zapomene? Že měl domluvenýho něco s váma než si zajistil jiný plány.

A pokud mam mít něco s nějakym klukem...kurník chci se s nim vidět víckrát než jednou za tejden a půl ! VZCHOPTE SE.

Pokud máte 3D brejle. To teda chci. :)


Friday, 2 April 2010

I poo coutoure...

n u can call me a make-up whore.


Protože je toho všude moc. Hadry, mejkap a prachy. A drahý doplňky. A značky. A přijde mi že je to jako epidemie. Jako bych se nemohla soustředit na svoje osobní problémy, špatnosti v rodině, něco jako zamilovanost (ble, nevim co s tím) a jiný bobky.



NEB letos je to všechno o troše dobrejch 90 letech, velkejch zlatejch náušnicích a řetězech ve stylu Salt n Pepa a skloubení ženskosti a drsnosti na ulicích tak jak to mám ráda. Takže se odvažte pokud máte taky rády černou hudbu a jste hrdý za svoji ženskost. Whoooo !!!!!!!