
A postěžovat si (opět) na pár jedinců mužskýho pohlaví, aneb zjistila jsem že hezký kluci stojí za bobek (nebo aspoň dokud nepotkam toho pana pravýho, což už bude brzo, vidím to tak na podzim 2012).
Co mi to tentokrát dalo vědět je moje kámoška. Mam ji docela ráda, i když má svý mušky ale dost mě ranila. i když to nebyla její chyba. Je hodně hezká. Postavu má za kterou by každá normální ženská vraždila (i chlap). Je černoška mimochodem. A jel po ní muj bejvalej. Což mě šokovalo ale jen jsem se s ní tomu zasmála. A před pár dnama kluk kterej se mi děsně líbí. Bylo mi na zvracení. Ale není to její chyba. Jenom Boží dar kterýho se jí dostalo. Rozhodně nevypadá na svůj věk.
A tak peču na názory ostatních. Zatím se držím manžela a asi se ho jentak nevzdám. Ať ostatní plácaj co chtěj. Že neni tohle všechno a že mám na lepší. Hm, možná. Ale ti lepší jsou idioti. Tenhle je jen jeden v houfu. A má mě rád. :)
CHCI:













